Rezerwacja Kortów

Rezerwacja telefoniczna w recepcji klubu tel. 512660743

Rezerwacja on-line kluby.org

 

REGULAMIN PŁATNOŚCI ON-LINE

Regulamin płatności w związku z wynajmem kortów tenisowych Centrum Sportowego Wschodnia

Niniejszy regulamin stanowi umowę z klientem. Rezerwując kort i dokonując płatności klient akceptuje niniejszy regulamin.

1. Organizacją pobierającą opłaty online przez Dotpay za wynajem kortów tenisowych jest:

Centrum Sportowe Wschodnia Sp. z o. o.

wpisane do Krajowego Rejestu Sądowego pod numerem 0000934177

NIP : 959 204 77 43

Dane kontaktowe:

25-426 Kielce ul. Wschodnia 12, tel. 512 660 743,

email: ktwschodnia@o2.pl

2. Przedmiotem wpłat jest rezerwacja i rozliczenie finansowe za wynajem kortów wg cennika dostępnego na stronie https://teniskielce.com/cennik/

3. Użytkownicy oraz klienci by dokonać zakupu i korzystać z kortów tenisowych zobowiązani są do podania prawdziwych danych na etapie rejestracji w systemie.

4. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z płatnościami online.

5. Możliwość zapłaty online dostępna jest tylko dla potwierdzonych klientów mających już zarejestrowane konto w systemie rezerwacji korty.org

6. Klient może zrezygnować z opłaconej rezerwacji najpóźniej na 48h przed jej terminem.

7. Reklamacje związane z funkcjonowaniem kortów rozpatrywane są do 14 dni

W szczególnych przypadkach okres rozpatrywania reklamacji może zostać wydłużony do 30 dni po ówczesnym powiadomieniu zgłaszającego. W przypadku uzasadnionej reklamacji Wynajmujący zaproponuje zwrot kosztów związanych z uzasadnionymi nieprawidłowościami

Reklamacje dotyczące nieprawidłowości działania płatności internetowych wymagają numeru ID płatności

W przypadku jego braku do zgłoszenia reklamacji konieczne jest dołączenie potwierdzenia dokonania przelewu.

Może być to plik w formacie pdf, ale także zrzut ekranu (screenshot) lub po prostu spisane wszystkie istotne szczegóły: data, kwota transakcji, nazwisko (nazwa) nadawcy, numer rachunku odbiorcy, tytuł przelewu.

8. Operatorem płatności internetowych jest Dotpay S.A. Z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 72, 30-552 Kraków, NIP: 6342661860, REGON 240770255, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 000296790. Wszelkie zasady korzystania z płatności zawarte są w regulaminie dokonywania wpłat.

9. Jednostką płatniczą jest złoty (PLN). Przeliczenie kwot wpłaconych w innych walutach dokonuje się według kursu z dnia dokonania transakcji obowiązującego w operatora płatności internetowych.

10. Klient dokonując płatności, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

11.Za wszystkie nasze usługi za pomocą dowolnej karty kredytowej lub przelewem natychmiastowym Dotpay gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji w internecie. Transakcje internetowe są bez prowizyjne. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

12. Lista obsługiwanych kart i przelewów:

KARTY PŁATNICZE

– VISA

– MASTERCARD

Przelewy transferowe, przelewy natychmiastowe:

 

 

 

Inne obiekty