Obiekt

TENIS

Hale tenisowa z 7 kortami tenisowymi z nawierzchnią z trawy syntetycznej, wykonanej na elastycznym podłożu poliuretanowym – bezpiecznym dla kolan. Kolor kortu ceglany, kolor zabiegów zielony. Siatki grodzące pomiędzy kortami oraz blendy z tyłu kortów. Profesjonalne oświetlenie tenisowe LED równomiernie oświetlające kort, które nie oślepia gracza podczas patrzenia w górę. Po dwie nagrzewnice na każdym korcie, ogrzewanie w cenie. Zaplecze hali obejmuje mini bar z salą wypoczynkową, TV, komputer internet free, WI-FI, obszerne szatnie z szafkami i zapleczem sanitarnym.

Cztery korty zewnętrzne z nawierzchnią Tenis Strong. Jest to innowacyjne połączenie tradycyjnej nawierzchni z mączki ceglanej z nowoczesną technologią poliuretanową. Charakteryzuje się niezwykle równą nawierzchnią, brakiem nierówności powodowanych grą – bieganiem, ślizgami.

 

PIŁKA NOŻNA 

Dysponuje całoroczną ogrzewaną i klimatyzowaną halą piłkarską o nawierzchni z bez zasypowej trawy syntetycznej na podkładzie amortyzującym. Dzięki zastosowaniu najnowszej trawy czwartej generacji, również w zimie piłkarze mogą trenować w warunkach zbliżonych do boiska naturalnego, zamiast na twardych parkietach. Rozwiązanie zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo dla grających. W hali znajdują się: dwa boiska treningowe o wymiarach 36m x 20m po ich połączeniu mamy do dyspozycji boisko meczowe o wymiarach 40m x 30m z wygodnymi zabiegami oraz trybunami. Pod płytą boiska znajduje się parking oraz lobby wraz zapleczem sanitarnym składającym się z czterech przestronnych szatni.

 

Obiekt znajduje się tuż za Centrum Handlowym AUCHAN, OBI, DECATHLON. Zapraszamy

 

 

Inne obiekty