Obiekt

TENIS

Najnowsza hala tenisowa z 6 kortami tenisowymi z nawierzchnią z trawy syntetycznej, wykonanej na elastycznym podłożu poliuretanowym – bezpiecznym dla kolan. Kolor kortu ceglany, kolor zabiegów zielony. Siatki grodzące pomiędzy kortami oraz blendy z tyłu kortów. Profesjonalne oświetlenie tenisowe LED równomiernie oświetlające kort, które nie oślepia gracza podczas patrzenia w górę. Po dwie nagrzewnice na każdym korcie, ogrzewanie w cenie. Zaplecze hali obejmuje mini bar z salą wypoczynkową, TV, komputer internet free, WI-FI, obszerne szatnie z szafkami i zapleczem sanitarnym. Strefa odnowy: sauna, jacuzzi, gabinet masażu, gabinet fizjoterapeutyczny.

Cztery korty zewnętrzne z nawierzchnią tenis strong. Jest to innowacyjne połączenie tradycyjnej nawierzchni z mączki ceglanej z nowoczesną technologią poliuretanową. Charakteryzuje się niezwykle równą nawierzchnią, brakiem nierówności powodowanych grą – bieganiem, ślizgami.

 

PIŁKA NOŻNA 

Dysponuje całoroczną ogrzewaną i klimatyzowaną halą piłkarską o nawierzchni z bez zasypowej trawy syntetycznej na podkładzie amortyzującym. Dzięki zastosowaniu najnowszej trawy czwartej generacji, również w zimie piłkarze mogą trenować w warunkach zbliżonych do boiska naturalnego, zamiast na twardych parkietach. Rozwiązanie zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo dla grających. W hali znajdują się: dwa boiska treningowe o wymiarach 36m x 20m po ich połączeniu mamy do dyspozycji boisko meczowe o wymiarach 40m x 30m z wygodnymi zabiegami oraz trybunami. Pod płytą boiska znajduje się parking oraz lobby wraz zapleczem sanitarnym składającym się z czterech przestronnych szatni.

 

BADMINTON

Profesjonalne 4 korty do badmintona w hali.
Sala bez światła dziennego, oświetlona profesjonalnym lampami ledowymi. Ogrzewana i klimatyzowana.
Serce obiektu to 4 korty o profesjonalnej, dedykowanej do badmintona nawierzchni Teraflex® firmy GerFlor®, w kolorze mint green. Podłoga wykonana jest na legarowanej konstrukcji drewnianej, która jest komfortowa i bezpieczna dla stawów.W klubie znajdziemy oczywiście: szatnię z natryskami, sklep ze sprzętem Yonex Polska oraz serwis rakiet. Do dyspozycji odwiedzających parking naziemny oraz podziemny.

W ofercie klubu szkółki dla dzieci, nauka gry dla dorosłych, treningi indywidualne z trenerami, wynajem kortów.

W budynku jest również lokal rekreacyjno – edukacyjny dla dzieci planetaklockow.com gdzie odbywają się zajęcia w oparciu o składanie klocków LEGO, sklep z klockami LEGO, wypożyczalnia LEGO. Plac zabaw, boiska zewnętrzne do gier zespołowych, tereny zielone w pobliżu. Hala znajduje się tuż za Centrum Handlowym REAL, PRAKTIKER, DECATHLON. Zapraszamy

 

 

Inne obiekty