Grupowy Turniej o Letni Puchar Kielc PZT

Komunikat turniejowy nr 2 ( na niedzielę 06.08.2023)
 
W związku z niepewnymi warunkami atmosferycznymi (zapowiadane opady deszczu) w ustaleniu z zawodnikami, dyrektor turnieju podjął decyzję, że w niedzielę rozgrywki odbywać się będą w całości w hali bez względu na warunki pogodowe. Zawodnicy są już po pierwszym dniu wgrani w nawierzchnię a ponadto usprawni to przebieg rozgrywek.
 
Plan gier na niedzielę
https://kluby.org/tenis/turnieje/7236/plan?data_planu=2023-08-06 
 
 
 
📯KOMUNIKAT TURNIEJOWY📯
Grupowy Turniej o Letni Puchar Kielc Tenis Open Polska.
 
Poniżej link z drabinkami, planami gier oraz wynikami on-line https://kluby.org/tenis/turnieje/7236/wyniki
 
Każdy z uczestników rozegra minimum 3 mecze. Kategorie OpenAmator, +50, +60, gramy systemem od 2:2 bez przewag (złota piłka). Przy stanie 1:1 w setach, gramy trzeci set- super tiebreak do 10pkt.
 
Kategoria Open Mężczyzn oraz Open Kobiet gra mecze od stanu 0:0 z przewagami, przy stanie 1:1 w setach trzeci set super tiebreak do 10pkt.
 
Turniej planowany jest na zewnątrz jednak przy niekorzystnych warunkach pogodowych zostanie rozegrany w hali. W planie gier podane są numery kortów od 1 do 5. Numery kortów obowiązują zarówno na zewnątrz jak i w hali, nie zmieniają się.
 
W sobotę w godz. 9:00-18:00 rozgrywamy pierwszą fazę turnieju. W niedzielę w godz. 9:00-13:00 rozegramy fazę finałową.
 
W turnieju udział weźmie 35 zawodników. Co ciekawe wystąpią jedynka i trójka krajowego rankingu SiA kobiet, Katarzyna Nowak i kielczanka Izabela Dubowik. Jednynka listy Open mężczyzn Leszek Wrzesień oraz dwójka listy Amator Michał Słoka. O puchar Kielc walczyć będzie również wielu znanych, kieleckich amatorów białego sportu.
Powrót do aktualności

Inne obiekty