Letnia Liga Wschodnia Kielce zakończona !!!

W ostatni weekend tj. 24-25.10.2020 zakończyliśmy letnią edycję ligi tenisowej Liga Wschodnia Kielce ???? Ze względu na marcowy lockdown rozgrywki ligi zostały przedłużone do połowy października. W tegorocznej edycji ligi wystartowała jedna zawodniczka – Julia Lubomirska, które świetnie walczyła w pojedynkach z mężczyznami‼️

Ligowe podium prezentuje się następująco:
???? Marcin Zbożeń
????Daniel Gołębiowski
???? Tomasz Różak
Końcówka letniej edycji ligi zaowocowała wieloma zmianami miejsc w poszczególnych ligach ???? Zimowa edycja zapowiada wiele emocji‼️
Do grona mężczyzn, którzy zdominowali ligę dołączyła druga kobieta i kilku nowych zawodników ????
W tej chwili zimowa edycja będzie rozgrywana w 3 ligach, po 12 zawodników w każdej!
W miniony weekend 24-25.10.2020 odbył się Turniej Masters kończący letnia edycję ligi oraz turniej Masters dla zawodników 50+. Poniżej możecie sprawdzić wyniki turnieju‼️
Zwyciężczynią Turnieju Masters Liga Wschodnia została jedyna kobieta w lidze Julia Lubomirska, która w finale pokonała 6/4 6/4 Michała Wojciechowskiego. Trzecie miejsce ex eaquo zajęli Tomasz Różak i Daniel Gołębiowski.
Rozegrany został również turniej pocieszenia, który wygrał Karol Niemczuk po wygranym meczu finałowym z Mariuszem Sośnierzem.
W niedzielę grali zawodnicy ligi w kategorii wiekowej 50+. Tu najlepszy okazał się Tomasz Koza, przed Zdzisławem Ciecierskim
( 4/6 6/1 10:3 ) trzecie miejsce zajęli Grzegorz Krześniak oraz Ryszard Iwan.
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników ligi‼️ ????