Obiekt

Najnowsza hala tenisowa z 4 kortami tenisowymi z nawierzchnią z trawy syntetycznej, wykonanej na elastycznym podłożu poliuretanowym – bezpiecznym dla kolan. Kolor kortu ceglany, kolor zabiegów zielony. Siatki grodzące pomiędzy kortami oraz blendy z tyłu kortów. Profesjonalne oświetlenie tenisowe LED równomiernie oświetlające kort, które nie oślepia gracza podczas patrzenia w górę. Po dwie nagrzewnice na każdym korcie, ogrzewanie w cenie. Zaplecze hali obejmuje mini bar z salą wypoczynkową, TV, komputer internet free, WI-FI, obszerne szatnie z szafkami i zapleczem sanitarnym. Strefa odnowy: sauna , jacuzzi, gabinet masażu. Posiadamy również 6 pokoi noclegowych. W budynku jest również lokal rekreacyjno – edukacyjny dla dzieci planetaklockow.com gdzie odbywają się zajęcia w oparciu o składanie klocków LEGO, sklep z klockami LEGO, wypożyczalnia LEGO. Plac zabaw, boiska zewnętrzne do gier zespołowych, tereny zielone w pobliżu. Hala znajduje się tuż za Centrum Handlowym REAL, PRAKTIKER, DECATHLON. Zapraszamy

Korty

4 Korty o nawierzchni ze sztucznej trawy włoskiego producenta http://www.mondoturf.com z certyfikatem International Tenis Federation 3 (Medium), zasypanej piaskiem kwarcowym posiadającym certyfikat higieniczny, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Dzięki temu na kortach występuje poślizg podobny do tego z kortów ziemnych. Korty wykonane są na elastycznym podłożu poliuretanowym, które jest bardzo zdrowe i bezpieczne dla stawów, szczególnie kolan. Korty mają ceglany kolor, zabiegi są zielone. Zabiegi między kortami mają 6m, za kortem również 6m. Za kortami znajdują się ciemnozielone blendy, między kortami piłkochwyty. Na każdym korcie znajdują się dwie nagrzewnice.

Oświetlenie kortów

Komfortowe oświetlenie LED Pollight – ProCourt 150, Dostarcza graczom, równomiernego oświetlenia. Sprawia to, że zawodnicy maja doskonałe warunki do treningu oraz rozgrywania turniejów. MAXymalny komfort gry zapewnia równomierność oświetlenia całego kortu na poziomie jego płaszczyzny i wysokości gry co wyklucza „migotanie piłki” i utratę jej z pola widzenia gracza – aspekt szczególnie ważny dla słabiej widzących tenisistów. Rozwiązanie charakteryzuje się także bardzo niskim współczynnikiem olśnienia dzięki zastosowaniu unikalnych rozpraszaczy, co zwiększa komfort gry podczas mimowolnego spojrzenia w źródło światła gdyż zawodnicy nie są oślepiani jak przy innych rozwiązaniach tego typu. Jest to szczególnie ważne przy zagraniach, w których gracz ma wzrok skierowany do góry. Atutem rozwiązania jest wysoki współczynnik oddawania barw, co sprawia, że warunki gry są zbliżone do gry w świetle dziennym.